Návod na obsluhu

Na stránke fotosúťaže surfmagazin.sk/fotosutaz2015 kliknite na "Nahrať fotografiu". Cez možnosť "Vybrať súbor" si vyberte fotografiu, ktorú chcete na stránku nahrať. Následne kliknite na "Start" a nahratý obrázok sa zobrazí nižšie. Prosim vyplňte všetky povinné údaje označené hviezdičkou a pre potvrdenie uloženia kliknite na "Uložiť".

Podmienky Canon fotosúťaže 2015

Jeden účastník súťaže môže do 15. 1. 2016 prihlásiť (nahrať) maximálne 3 fotografie. Po nahratí a finálnom uložení fotografie - a teda jej prihlásení do súťaže - nie je možná jej následná zmena, či editácia.

Víťazné fotografie “Canon fotosúťaže 2015” budú zverejnené vo vydaní časopisu Windsurfer & Kitesurfer 01/2016. Za výber víťazných fotografii je zodpovedná odborná porota, zložená z profesionálnych fotografov a atletov. Prihlásením (nahratím) fotografie do súťaže “Canon fotosúťaž 2015” dáva súťažiaci neobmedzené právo uverejniť fotografie na weboch, v časopisoch a na výstave fotografií. Zároveň súťažiaci vyhlasuje, že je vlastníkom autorských práv k prihláseným (nahratým) fotografiam. V prípade, že súťažiaci nie je vlastníkom autorských práv k prihláseným (nahratým) fotografiam, preberá plnú zodpovednosť za spôsobené škody.

Z pomedzi všetkých prihlásených fotografií budú odbornou porotou, zloženou z profesionálnych fotografov a bikerov, vybratí 12-ti finalisti, ktorí budú mať svoje fotografie na následnej výstave vo februári 2016. Odborná porota vyberie 3 najlepších fotografov, ktorí získajú vyše 20 vecných cien vrátane hlavnej ceny, ktorou je fotoaparát CANON EOS 1200D! 

Ďaľším víťazom bude súťažiaci, ktorého fotografia bude mať najviac hlasov (facebook LIKE ;). A keď sme pri tom rozdávaní, v rámci súťaže Canon fotosúťaž 2015 vylosujeme ešte jedného, kto dal facebook LIKE niektorej fotografii v tejto súťaži, a ten dostane od nás ročné predplatné časopisu Biker a ďaľšie drobné ceny!!!

PDFko s informáciami, o aké ceny ide, si stiahnite tu!