ammado

Bio :

Keby som si ja požičal, bolo by to z Ammado

Na internete je strašne veľa ponúk na pôžičky. Je si vážne z čoho vyberať. Môj otec potreboval pôžičku na nové auto, pretože mu staré už doslúžilo. Rozhodol som sa mu v tomto smere pomôcť a pozrel som sa na všetky online pôžičky, ktoré sa mi podarilo nájsť cez vyhľadávač.

Pôžičky, ktoré nedostal

Nebudem tu robiť negatívnu reklamu, pretože empirický prežitok ponechám na každom z vás. Len chcem namietať, že nie každá pôžička ihneď alebo pôžička bez registra skutočne koreluje so svojím názvom. Za otca som totiž poda až 20 žiadosti na pôžičky, ktoré sa prezentovali online službou a z odpovedí mi bolo jasné, že len tri z toho boli skutočne onlie. Ketže otec nemá jediný úver v banke, tak tam nepochodil ale trval som na tom, že ak musí ísť do nebakovej pôžičky, musí to byť tá najlacnejšie.

Ammado Pôžička je najlacnejšia

Zo všetkých tých žiadostí som podľa predložených ponúk ihneď vypočítal, že medzi najlacnejšie nebankové pôžičky patrí Ammado pôžička. Ide o pôžičku online kde priamo na ich webe https://www.ammado.sk som vypísal za otca žiadosť. Úrok tam vyšiel cez štyri percentá, čo nieje na nebankovku veľa a peniaze sa otcovi na účet pripísali hneď na druhý deň.

Na záver

Na záver chcem dodať, že ak by som si ja mal vybrať zo všetkých ponúkaných pôžičiek na Slovensku tak by som jednoznačne volil nebankovú pôžičku Ammado. Svojou cenou a rýchlosťou ma presvedčili, že aj nebanková pôžička vie byť slušná a výhodná.

Albumy(0)

Inzeráty(0)

Akcia(0)

Aktivita