Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Články

HANGAIR GAMES: sobota na vlnách akčných športov

Víkend je na to, aby sme si ho užili. Tak prečo ním len tak preplávať? Už 13.10. sa akadémia akčných športov Hangair vo Vajnoroch a Wakelake na Zlatých Pieskoch stanú miestom jedinečnej akcie HANGAIR GAMES. Tešiť sa môžete na súťaže akčných športov v kategóriách wakeboard, snowboard, skateboard, freeski a ďalších.

Surfmagazin

V multifunkčnej športovej hale, ktorá je prvá a jediná svojho druhu na Slovensku, budú jazdci pretekať individuálne v 6 súťažných kategóriách – snowboard, freeski, skateboard, trampolíny, kolobežky a bike/BMX. Wakeboardisti budú svoje umenie predvádzať na Wakelaku. V kategórií muži, ženy a deti do 15 rokov si na wakeboarde máte možnosť uloviť lákavé prizemoney v celkovej sume až 500 eur.

Kto sa bojí vody, trénovať môže na súši. Hangair ponúka skvelú príležitosť v podobe pravidelných kurzov pre začiatočníkov, pokročilých či tréningy profijazdcov. Konajú sa tu večerné grilovačky, premietanie filmov, akčné kempy. Nezáleží na tom, na akej úrovni sú vaše schopnosti. Stačí, že máte šport v srdci a adrenalín v krvi.

Veselé rozhovory rovnako naladených ľudí, príjemné prostredie. V sobotu 13. októbra stretnete v Hangairi vo Vajnoroch aj vtipných moderátorov Europy 2, známych športovcov a ochutnáte dobré jedlo. Vítané sú aj rodiny s deťmi. V zadnej časti areálu bude prístupná novovybudovaná terasa s barom pripomínajúca záhradu rodinného domu. Po vyhlásení výsledkov jednotlivých kategórii zakončíme akčný deň afterparty v Hangairi.

Ak ste športovci telom i dušou, príďte do Hangairu. Všetky aktuálne informácie nájdete na webe www.hangair.sk/games/ alebo na FB na https://lnk.sk/iJS2

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu