Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Sup & Surf

Máme tu 5. ročník Danube SUP marathonu

Piaty Danube SUP marathon sa bude konať v sobotu 17. 9. 2016.

Celá akcia sa začína o 10. hodine malou SUP exhibíciou v Karloveskej zátoke. Po exhibícii podujatie oficiálne odštartujú o 11.00 hod. a jazdci sa vydajú na 23 km dlhú trať do areálu Divoká Voda v Čunove. Pripravili sme aj novú trať, ktorá povedie nielen po Dunaji, ale pretekári odbočia z Dunaja do Jarovského ramena, kde prejdú checkpointom a pokračujú ďalej do areálu Divoká Voda. V chekpointe sa môžu osviežiť a nechať povzbudiť divákmi a fanúšikmi SUP pretekov.

Surfmagazin

Párty, jedlo, surfing

Na svoje si príde každý účastník maratónu. Okrem neskutočne dobrodružnej jazdy po Dunaji čaká na každého skvelé havajské jedlo, kokteily a párty s dídžejmi až do ranných hodín. Navyše sa všetci budú môcť zabaviť a dobiť adrenalín jedinečným surfingom na umelej vlne.

To všetko je zahrnuté v cene štartovného, ktoré je vo výške 15 eur. V cene štartovného je surfing na umelej vlne, pivo alebo nealkoholický nápoj. Ubytovanie v areáli je možné v hoteli, bungalove alebo kempe. Každý z účastníkov má zľavu na ubytovanie 20 %.

Chcete zažiť tieto netradičné preteky? Registrujte sa na areal@divokavoda.sk. Ak nechcete pretekať, príďte sa večer aspoň zabaviť na párty.

Ak nevlastníte SUP, môžete si ho na maratón požičať. POZOR ich počet je obmedzený, preto si ho rezervujte čo najskôr na areal@divokavoda.sk.

Po e-mailovom prihlásení na areal@divokavoda.sk alebo na +421 918 993 647 vám bude zaslaná prihláška, ktorú je po vyplnení potrebné zaslať späť. Automaticky vám potvrdíme prihlášku a priradíme štartové číslo. Registračný poplatok sa uhradí v Karloveskej zátoke v hotovosti.

Podmienky súťaže:

Každý z účastníkov musí byť plavec a mať na sebe záchrannú vestu počas celých pretekov (vesta sa dá požičať). Danube SUP marathon 2016 zabezpečuje areál Divoká Voda (DV) a je jeho organizátorom. DV si vyhradzuje právo na odmietnutie účastníka na pretekoch, pokiaľ by užíval alkohol alebo omamné látky, nedostavil sa počas pretekov včas na štart a registráciu alebo z akéhokoľvek dôvodu neplnil pokyny organizátora.

Prezentácia a registrácia SUP súťažiacich je od 8.00 hod. v Karloveskom ramene na parkovisku pri reštaurácii LODENICA. / N 48.145223662, E 17.071246505 /Zisti GPS súradnice | Mapa.sk

Registrácia sa uzatvára o 10.30 hod.

DV zabezpečí prepravu účastníkov na štart pretekov z areálu Divoká Voda, pokiaľ pretekár má záujem.

/ N 48.031436, E 17.229953/ Všetky autá vyložia SUP v Karloveskom ramene, odovzdajú organizátorovi a šofér auta sa prepraví do Čunova, Divokej Vody. Šofér s autom musí auto doručiť na DV najneskôr o 8.30 hod. V tom čase odchádzajú vozidlá DV do Karloveského ramena na registráciu. Každý súťažiaci je povinný podpísať reverz o štarte na vlastné riziko a organizátor ho pri podpísaní musí upozorniť a oboznámiť o všetkých rizikách. Súťažiacemu bude vysvetlená signalizácia pomoci a pravidlá pretekov.

Viac info a registrácie: http://bit.ly/danube-sup-marathon-2016

Priebežné aktualizácie, fcbk event: http://bit.ly/FB-DSM-2016

Takto bolo parádne minulý rok:

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu