Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Kiteboard

Na vetromer Danubiana prispelo 32 ľudí. ĎAKUJEME!

Priatelia vody a vetra, po mesiaci zbierania zdrojov na zakúpenie anemometra a s ním súvisiacich zariadení na strechu múzea Danubiana v Čuňove Vám s radosťou oznamujeme, že táto časť projektu je úspešne za nami.

To čo sa na začiatku rozbiehalo trochu pomalšie, nakoniec skončilo famóznym finišom a la Peter Sagan ™ J

Surfmagazin

Z celej veternej komunity nám poslalo svoj príspevok 32 ľudí. Výška príspevkov bola rôznorodá, ale vytýčený cieľ sa nám podarilo vďaka všetkým nielen dosiahnuť, ale nakoniec aj prekročiť. Spolu sa tak podarilo k dnešnému dňu vyzbierať 771,50 EUR! Veľká vďaka patrí všetkým ľuďom, ktorým táto myšlienka nebola ľahostajná.

Etapa zbierka sa teda končí a nasleduje etapa objednanie techniky, jej inštalácia a spojazdnenie. Napriek tomu, že v dnešných dňoch prebieha u viacerých zúčastnených, spoločnosť WindGURU nevynímajúc, prudké dovolenkové obdobie, veríme že realizácia dlho nepotrvá. O aktuálnom stave Vás budeme ďalej informovať.

Zvyšné finančné prostriedky by sme chceli použiť na kúpu menších darčekových predmetov ľuďom, ktorí nám s touto vecou v Danubiane pomohli, ďalej na kúpu SIM karty, úhradu budúcich nákladov spojených s dátovým prenosom a pod., ako aj na malú pozornosť pre každého účastníka zbierky priamo z dielne spoločnosti WindGURU. Podrobnosti budú ďalej včas komunikované prostredníctvom osvedčeného kanálu, t.j. e-mailu s adresou vietor365@gmail.com.

Zároveň platí, že ak by mal ktokoľvek doplňujúce otázky ohľadom tohto projektu, môže sa nám kedykoľvek na túto adresu ozvať a radi odpovieme.

Ešte raz všetkým nižšie uvedeným vďaka a rešpekt!

Viktor a Lukáš

Na vetromer prispeli (v abecednom poradí):

Balogh Karol, Balogh Radovan, Čermák Peter, Draškovič Andrej, Godovič Peter, Hromádka Pavol, Jakubec Marek, Jursa Andrej, Kajanovič Miloš, Kevély Juraj, Kohút Ján, Koníček Ivan, Kostková Katarína, Koza Michal, Mikšík Juraj, Mikundová Jana, Mokrý Marián, Obeda Michal, Oštitý Ivan, Petergáč Ondrej, Pikus Miroslav, Schreiber Ľudovít, Siklienka Marián, Sivok Tomáš, Slatinský Anton, Stassel Šimon, Strieblik Marek, Supek Ľubor, Supek Ondrej, Šalátek Pavol, Šimková Kristína a Šinský Peter.

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu