Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Lifestyle

​Snowbombing 2016 si budeš môcť naplno vychutnať už za 3 týždne!

Už zanedlho sa uskutoční najväčší a najdlhší hudobný festival na snehu. Snowbombing 2016 opäť raz prebudí zasnené Alpské mestečko Mayrhofen v 6 dňový park zábavy.

Surfmagazin

Prinesie okrem neopakovateľnej zábavy a pestrého programu aj množstvo taletovaných a uznávaných interpretov z rôznych kútov sveta. Už si si zariadil dovolenku?


Spojenie skvelej súčasnej elektronickej hudby a jazdenia je presne to, čo Snowbombing svojím návštevníkom ponúkne už 4.-9. apríla. Vybrať si môžeš z XY zjazdoviek a užiť si doslova snow porno. Samozrejme inak to nebude ani pri výbere hudobných stejdžov, ktorých bude viac ako 8 a každý milovník elektronickej hudby si príde na svoje.

Tento festival funguje úspešne už 16 rokov. Počas svojho pôsobenia hosťoval naozaj skutočné mená elektronickej scény, avšak aj pri menách menšieho formátu išlo o veľmi kvalitných interpretov. /// Viac fotiek z minulého roku si môžeš pozreť tu!

Malé mestečko obklopené mohutnými horami, položené v Rakúskych Alpách bude pre každého návštevníka druhým domovom počas celých 6 dní tohto šialenstva. Priamo z tohto mestečka sa môžeš vyviesť lanovkami na zjazdovky až do výšky 3000 m.n.m., kde ťa bude čakať ďalšia nádielka zábavy.

Spomedzi množstva atrakcií, ktoré sa na Teba chystajú, spomeniem hlavne The Street party, kde sa ľudia prezlečú do rôznych kostýmov a následne sa prechádzajú celým mestečkom vo veľkom sprievode a pokračuje to v podvečerných hodinách koncertom na námestí. Tohtoročná téma je ‚Groove is in the ‚hof. Už vieš za čo sa prezlečieš?

V rámci atrakcií Other village venues sa ti naskytne možnosť navštíviť The Arena, Sports bar, Ice bar či Pool party, ktorá ťa donúti prezliecť sa do plaviek a vyšantiť sa v bazéne. Pravdaže k tomu nebude chýbať kvalitná hudba.

The Forest party ti ukáže, že zabaviť sa dá aj v lese! The Artic disco je jednou z najobľúbenejších atrakcií. Netreba sa tomu ani čudovať, kedže stejdž je umiestnený priamo v obrovskom iglu na jednom z pohorí vo výške 3000 m.n.m.

Taktiež by si nemal vynechať návštevu The Racket club a Bruckn Stadl klubov, ktoré budú hosťovať najväčšie stejdže. Minulý rok hosťoval Bruckn Stadl Hospital Records, možno tomu nebude ináč ani tento ročník.

Po hudobnej stránke si skutočne budeš mať z čoho vyberať. Špičkový line up tohto festivalu je zárukou kvality! Anglická hudobná formácia The Prodigy, ktorá úspešne funguje už 26 rokov! Preslávili ich songy ako Voodoo People, Omen alebo Firestarter.


Momentálne najuznávanejší drum and bassový DJ a producent na svete vôbec, ktorý má na svedomí celý RAM Records label a na konte veľa známych songov, ako napríklad Heartbeat Loud – sám Andy C vystúpi samozrejme na tohto ročnom Snowbombingu opäť.

Britský DJ a producent Fatboy Slim, ktorého album s názvom
Better Living through Chemistry zožal nemalý úspech a odštartoval úspešnú kariéru.

Mladík z Belgicka, ktorý produkuje hudobný žáner liquid funk s viacerými inštrumentálnymi vrstvami a častými vokálmi, nik iný ako
Netsky. Songy Come Alive a Memory Lane sú obľúbené pre každého milovníka tohto žánru.

Z Veľkej Británie prídu rovno dve obrovské mená. Jedným z nich je skvelý R&B spevák, ktorý nezaostáva ani v písaní textov a robí to fakt dobre.
Craig David vystúpi takisto ako aj hudobné duo Groove Armada, ktorí sa venujú instrumentálnemu Hip-hopu, Housu, Electronice, Downtempu či Trip-hopu.

Ďalšie meno headlinera z upršaného Anglicka je Wilkinson, ktorý je drum and bassový a dubstepový producent aj DJ v jednom. Svoju tvorbu vydáva vo vydavateľstvách ako
RAM Records, Hospital Records a Virgin EMI Records. Jeho snaď najznámejší a najúspešnejší song Afterglow z roku 2013, kde neboli uvedené vokály od Becky Hill, dosiahol 8. miesto v rebríčku UK Singles Chart.

Ďalšie vačšie mená spomeniem nasledovné, anglická indie- rocková skupina Bastille, úspešný britský producent a dvojnásobný výherca DJ awards Jamie Jones, anglické hudobné duo Jungle, anglický grime-ový MC Skepta, mladý holanďan Oliver Heldens a mnoho iných kvalitných interpretov, ktorí ti ukážu, že to čo robia naozaj vedia.

Text: Fedi /// Foto: Global publicity – snowbombing.com

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu