Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Lifestyle

Adrenalin Film Festival má konečne svoj Trailer!!

Bratislavčania a Adrenalín milujúci ľudia z okolia BA a tí, čo sem majú cestu.. Dojdite sa pozreť na tohtoročné filmečky do kín

Lumier /// TUTO /// KC Dunaj.. Bude to velké!!

Surfmagazin


ADRENALIN FILM FESTIVAL 2015 / WINTER ED. / BRATISLAVA / 9.11. – 12.11. / KINO LUMIERE / TUTO / KC DUNAJ

  • TOP SNB/FREESKI filmy
  • Nové priestory
  • Diskusie
  • Afterparty

Máme tu 2. ročník festivalu a s ním aj zopár noviniek. Sťahujeme sa do nových priestorov – premietať budeme tento krát v kine Lumiére v centre mesta, zopár diskusií a komornejších premietaní sa bude konať v TUTO na Kamennom námestí a festival bude končiť výberom z festivalovej ponuky a pár drinkami v KC Dunaji vo štvrtok 12.11.

Skvelou správou je, že tento rok budeme mať v programe až tri slovenské filmy! Tým prvým je White embrace (Biele objatie) od Braňa Molnára – celovečerný dokument o lavínach, ďalej film Snowgirls, kde účinkujú naše hviezdy Natália Šlepecká, Kaludia Medlová, Zuzka Stromková a tiež film od mladých borcov Matúša Karcola a Rada Kapralčíka zo Snow Pirates Crew – Here There. Okrem toho sa môžete tešiť tiež na pecky z produkcii TransworldSNOWBOARDING, 32, Timeline Missions, Teton Gravity Reseach či ďalších.

PROGRAM:
9.11. / 20:00 / Kino Lumiére (veľká sála)
Otvorenie festivalu
FILM 1: Biele objatie (Slovensko, 52min)
FILM 2: Degrees North (Švajčiarsko, 54min)
Vstupné: 3,50 EUR

10.11. / 18:00 / TUTO
Posedenie s Viktorom Devečkom – Forest skis a ich príbeh – Viktor nám porozpráva o zrode svojich lyží, priblíži ich príbeh a predstaví víziu budúcnosti. Môžete sa tešiť tiež na malý showroom Forest Skis.
FILM 1: The Shadow Campaign – The Warmth of The Winter (Japan/USA, 6 min)
FILM 2: Antagonist (Francúzsko, 26min)
Kapacita je obmedzená na 50 osôb.
Vstupné: 2 EUR, pre prvých návštevníkov máme pripravené pivko Excelent 0,33 for FREE

10.11. / 20:00 / Kino Lumiére (malá sála)
FILM 1: Veeco: A Volcom Film Making Documentary (USA, 36 min)
FILM 2: In the Future Everybody Will Snowboard (USA, 40 min)
FILM 3: Videogracias (USA, 36 min)
Vstupné: 3,50 EUR

11.11. / 18:00 / TUTO
Diskusia/workshop: Dokumentaristika v extrémnych športoch – trendy, technológie, lifestyle – hostia – Filip Zbojek (Snowgirls, POME) a Lukáš „Lukin“ Mikula (CZ legenda freeskiingu a filmár). V rámci diskusie/workshopu si predstavíme nové technológie a postupy, ktoré sa v dnešnej dobe pri natáčaní extrémnych videí využívajú, pozrieme si nejaké ukážky a povieme ako na to.

Tiež sa pobavíme o tom, prečo sa nenatáča toľko, koľko by sme očakávali a či sa tým dá spraviť „diera do sveta“. Filipa uz všetci poznáme, môžeme sa tešiť teda na naozaj hodnotnú session a o Lukinovi by sme spomenuli len toľko, že málokto trávi 300 dní v roku na snehu ako on. Kapacita je obmedzená na 50 osôb.
Vstupné: 2 EUR, pre prvých návštevníkov máme pripravené pivko Excelent 0,33 for FREE

11.11. / 20:30 / Kino Lumiére
Prezentácia projektu SNOWGIRLS – Ako to celé začalo a pokračuje dodnes – prezentujúci – Filip Zbojek (multimediálne pásmo, 30 min) – môžete sa tešiť na zábery z archívu praotca projektu SNOWGIRLS ako aj rozprávanie o našich dievčatách Natálii Šlepeckej, Zuzke Stromkovej a Klaudii Medlovej.
FILM 1: Snowgirls (Slovensko, 9 min)
FILM 2: Paradise Waits (USA, 68 min)
Vstupné: 3,50 EUR

12.11. / 20:00 / KC Dunaj
FILM 1 – 22:30: Here There (Slovensko, 15 min)
FILM 2 – 23:45: Origins (USA, 52 min)
DJs: Tono S., M-Cee, UnclPete
Vstupné: 4 EUR
Na mieste vás čaká welcome drink od JAMESONU a tombola o pár cien.

Pre rezerváciu lístkov v kine Lumiére klikni na link http://bit.ly/1M6sKfX a vyber deň/premietanie. Pokladňa v kine, kde budeš môcť lístky uhradiť a vyzdvihnúť bude otvorená vždy minimálne pol hodinu pred začiatkom premietaní. 20 minút pred samotným premietaním všetky nevyzdvihnuté rezervácie prepadajú.Lístky sa budú samozrejme predávať aj na mieste bez rezervácií, pokiaľ to kapacita kina dovolí. Lístky do TUTO a KC Dunaja sa budú dať zakúpiť vždy len na mieste v deň eventu.

Popisy k filmom nájdete na našej stránke www.adrenalinfestival.sk/filmy

Partneri podujatia: Sportmedia, Boardparadise, DC Store Bratislava, Tlačiareň Bardejov, Jameson, Excelent, eMSJeRADIO, Line36, Kino Lumiére, TUTO, KC Dunaj, Alpis Tour

Mediálni partneri: www.redbull.sk, Windsurfer, Biker, Kitesurfer, Snowmagazin, Boardlife, Zoznam, RadioFM, ASSR, Freeskier

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu