Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Sup & Surf

Už zajtra! premiéra filmov RedBull StormChase Force 10 a SUP movie v Bratislave!!!

Halóóóóó, halóóóóó na známosť sa dáva, že vďaka partičke nadšencov za občianským združením OZ Adrenalín, ktoré organizuje Adrenalin Film Festival v Bratislave budete mať možnosť zhliadnúť už zajtra v kine dve veľké premiéry. Dva výborné filmíky RedBull Storm Chase Force 10 Adventure a SUP movie - príbeh Kaja Lenyho :). 

Kde sa teda zajtra vidíme? filmy začínajú o19tej vo filmovom klube 35mm na Svoradovej ulici č.2 v Bratislave

Viac info? ----> klikaj na stránku: http://www.adrenalinfestival.sk

My sa na festival poctivo pripravujeme a každý z vás kto navštívi v stredu 13.5. tieto dve predstavenia dostane darček .)...a navyše môže vyhrať DVDčka, nálepky a predplatné magazínu WINDSURFER & KITESURFER.

Surfmagazin

13.5 – 16. 5. 2015 AFF SPRING EDITION 

Adrenalin Film Festival sa bude odohrávať na troch miestach. Tým prvým je Filmový klub 35mm, ktorý sa nachádza na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU na Svoradovej ul. 2 v centre Bratislavy. Na tejto adrese budú prebiehať premietania každý deň od stredy do piatku (13.5. – 15.5.) vo večerných hodinách. Každý deň sa môžete tešiť na dva premietacie bloky zamerané na bike, surfing, windsurfing, skateboarding či mestskú cyklistiku . Keďže v rámci programu máme zahrnuté aj kratšie filmy, v rámci každého bloku nájdete 1 až 4 filmy. Keďže kapacita premietacej sály je obmedzená na 120 osôb, doporučujeme si rezervovať lístky v predstihu na stránke Predpredaj.sk (bližšie informácie nájdete v sekcii Lístky. )

 

Vo štvrtok 14.5. sa premietanie filmu Won't Back Down o zjazdárovi Steveovi Peatovi uskutoční v klube RE:FRESH Music bar na Ventúrskej ul. Začiatok premietania je o 21:00.

 

V piatok 16.5. sa náš festival presunie z priestorov na Svoradovej do Nu Spirit Clubu na Kamennom námestí. Tam vám predstavíme posledný film nášho festivalu, film o surfovaní  Attractive Distractions a zakončíme to spoločnou afterparty.

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu