Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Sup & Surf

Adrenalin Film Festival pozýva na záverečné premietania a afterparty v Klube Loft!

Tento týždeň prebieha v Bratislave prvý ročník zimnej edície Adrenalin Film Festivalu, ktorý vám v rámci svojho programu zatiaľ predstavil viac než 15 filmových snímok z oblasti freeskiingu či snowboardingu. Dnes festival pokračuje ďalšími premietaniami vo Filmovom klube 35mm ako aj v klube Refresh a na piatok je pripravené veľké vyvrcholenie v klube Loft! Tam vám bude odpremietaný výber tých najlepších filmov z festivalu a následne večer zakončíme spoločnou afterparty na ktorej zahrajú Jimmy Pé či Emonoizboyz. V rámci spoločného koncertu uvidíte tiež Tona S. s Beyuzom, ktorí vám predstavia svoj nový album Návraty.  

 

Surfmagazin

Film na ktorý sa určite môžete tešiť je napr. Afterglow od Sweetgrass Productions , ktorý je bez debaty jeden z najvýraznejších filmov tejto jesene. Celý film sa natáčal v noci v prostredí hôr Britskej Kolumbie ako aj Aljašky, súčasťou bolo masívne osvetlenie s farebnými filtrami, lyžiari oblečení v kombinézach s LED osvetlením a fosforeskujúce lyže. Nick Waggoner, ktorý stojí za celým projektom, sa po minuloročnom úspechu s filmom Valhalla pokúsil prísť s niečím novým a uspel. Ukážka z filmu: http://www.skipass.com/news/109547-afterglow-segment-led.html

Ďalším filmom, ktorý uvidíte je Bad Seeds v ktorom nám spoločnosť Nitro predstaví svoj tým a ukáže o čom snowboarding naozaj je – o zábave na snehu. Cieľom filmu nebolo zachytiť najťažší trik alebo sekvenciu, ale naopak tú pravú tvár tohto športu. Bad seeds je jedným z našich najobľúbenejších titulov, ktorý vám predstavíme v rámci nášho festivalu a preto určite doporučujeme návštevu záverečných premietaní v klube Loft!

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=5Pw7pRqPw_4

Line-up:
21:00 – Filmové premiéry
23:15 – Tóno S. a Beyuz 
00:15 – Emonoizboyz
02:30 – Jimmy Pé

Ďalšie informácie nájdete na FB stránke eventu:

https://www.facebook.com/events/326582270847895/?notif_t=plan_user_joined

www.adrenalinfestival.sk

Partneri akcie: Boardlife.sk, Freeskier.sk, DC Store, Boardparadise, Radio FM, Shiz, Banger, Snowmagazin, Bike

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu