Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Foto

Najlepší surfshop v Bratislave Corner Board Shop otvára novú sezónu.

Cornerboardshop je pripravený na novú letnú sezónu. 

 

Surfmagazin

Pre svojich klientov v tomto roku ponúka už aj značky svetoznámych jazdcov z Havajských ostrovov – Goya a Quatro. V Cornerboardshope si môžete aj naďalej kúpiť produkty týchto značiek: Oneill, Corner masts, Ezzy, RRD, Loftsails, Neil Pryde, Gaastra, Simmer, Fanatic, Tabou, Patrik Diethelm, JP, F2, Exocet, Bic, Aeron, Tushingham, Unifiber, Prolimit, Flying Object, Dakine, Seaspecs, MFC, Red Paddleco, Cabrinha, Oakley, IndoBoard, Starboard.

Okrem predaja nového a použitého tovaru /pozri bazár v jednotlivých kategóriach/, ponúka tiež požičovňu ws a kite výstroja, školu kitingu a windsurfingu. 

Tovar a služby si môžete prezrieť aj na stránke WWW.CORNERBOARDSHOP.SK.

Aj tento rok pre vás pripravuje najväčší surfshop na Slovensku akciu Windy Corner – akciu s bohatým programom a možnosťami výhodnej kúpy ws a kite tovaru.

Ako po iné roky aj tentokrát sa bude avizovať konanie Windy Corner v týždni pred víkendom s dobrou predpoveďou. 

V prvej polovici mája vás chceme tiež pozvať na ws maratón. Prvý termín je 3. máj. Viac informácii na www.kingslake.sk.

Pred novou sezónou sme oslovili majiteľa obchodu Martina Pacha s otázkami 

1. Corner je surf shop s najväčším výberom značiek na Slovensku.. Aké novinky pripravujete do novej sezóny..?

V novej sezóne ponúkame navyše značky Goya a Quatro, ktoré sú svetovými lídrami v produkcii wave a freestyle wave dosiek a plachiet. Podobne prinášame našim klientom svetoznáme plutvičky MFC, ktoré majú skutočne široký sortiment modelov od setov pre quad wave dosky až po plnokrvné race plutvičky. Výroba sťažňov Corner sa presunula z Ázie do Slovinska. Sťažne sú o čosi ľahšie a doplnené o ochrannú vrstvu v oblasti rahna. Postupne rozširujeme našu ponuku použitých vecí za výborné ceny, ktoré sú na našom e-shope rozdelené podľa kategórii /pozri www.cornerboardshop.sk/2. Získali ste množstvo priaznivcom a zákazníkov množstvom windsurfových kurzov a zaujímavými akciami ako video coaching.. Čím nás prekvapí Corner tento rok?

Corner v tomto roku opäť otvorí sezónu na vode už tradičnou akciou Windy Corner. V máji spolu s ostatnými partnermi sa pokúsi oprášiť zašlú slávu Maratónu, ktorú tento rok chceme sprístupniť aj menej zdatným jazdcom vyhláseném novéého formátu súťaže – hodinového preteku. Chcem aj na tomto mieste všetkých windsurferov v Čechách a na Slovensku, aby sa prišli ukázať a podporiť túto akciu, na ktorej budú aj média. Ukážme, že windsurfing stále žije. Aj tento rok budeme podporovať BoardAcademy v akciách pre začiatočníkov a pokročilých jazdcov. Popri tom ponúkame školu a požičovňu ws a kite. 

Tento rok budú nasledovať ďalšie krátke inštruktážne videá, v ktorých sa budeme snažiť všetkým jazdcom poradiť so základnými aj pokročilými úkonmi pri výbere výstroj a príprave na vodu.

Nečakané akcie na 24 hodinové super zľavy na vybraný tovar na našom webe sledujte aj tento rok. 

3. Je známa podpora talentovaných jazdcov. Môžeš nám prezradiť koho máte v tíme pre windsurfing a kitesurfing, prípadne ako sa dostať do Vašeho povedomia a požiadať o podporu?

V letnom tíme máme viacerých windsurferov – Peťa „Bibiho“ Tomascha, Pala Mayera, Petra „Buksa“ Buksara, Marcela Schmidta a dvoch českých jazdcov – Aleša Kuchynku a Libora Kmenta. 

V oblasti kitingu stále hľadáme tohto pravého. Vyzývam všetkých záujemcov, ktorí sa na to cítia, aby nám poslali stručnú informáciu o sebe a možno aj krátke video z jazdenia na presport@presport.sk.

Prajeme veternú sezónu všetkým /teda okrem badmintonistov/

Cornerboardshop tím

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu