Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Foto

Perfect day Kellyho Slatera

 Fantastickým spôsobom vyhral Billabong Pipe Masters a stále s ním treba počítať!

Surfmagazin

North Shore Oahu, Hawaii (December 15, 2013)

Kelly Slater získal už siedme víťazstvo na prestížnych pretekoch Billabong Pipe Masters. Jazdilo sa na fantastickej vlne Banzai, ktorá dosahovala počas finále 5 metrov. Kelly už mal iba teoretickú šancu na zisk titulu majstra sveta, sústredil sa tak na získanie titulu z pretekov a podaril sa mu dosiahnuť maximálny počet 10 bodov vo finálovej jazde. Vo svojom veku je tak stále hrozba pre mladých žralokov vo svete sufingu.

„Dnes to bol jeden z najlepších dní v mojom živote. O takomto dni som sníval od malička- perfektná vlna priamo na Pipe Masters. Nikdy by som nezažil tento môj vysnený deň, keby som sa pred piatimi rokmi rozhodol pre koniec kariéry. Chcem ich stále zažit viac a tak sa objavím na pretekoch aj budúci rok“

Šéf Quiksilver  Bob McKnight skonštatol po pretekoch: energia a odhodlanosť, ktorú tento chlap preukazuje ako profesionálny športovec ma neprestáva udivovať. Už toľkokrát sme ho videli stát na stupni víťazov, posledné dve dekády dosiahol všetko v rámci surfingu a tak nám nezostáva nič iné, iba mu znovu pogratulovať.

Obdivuhodná séria pre Kellyho v roku 2013 začala na Gold Coast Quiksilver Pro a Volcom Fiji Pro.

Celkovo vyhral svetový titul v rokoch 92, 94-98, 2005, 2006, 2008, 2010, 2011 a získal 56 víťazstiev vo Svetovej sérii a patrí medzi najúspešnejších špotovcom na Zemi.

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu