Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Foto

Hybridný plavák F2 AXXIS 2014…je to budúcnosť windsurfingu?

Do redakcii sa nám dostala zaujímavá informácia od spoločnosti F2. Poskladajte si svoj plavák podľa podmienok kam idete jazdiť.

Surfmagazin

V roku 2014 prichádzajú na trh s prelomovou novinkou…plavákom F2 Axxis, kt. si budete skladať podľa podmienok kam pôjdete jazdiť. Ak sa vyberiete na vlny dáte si tam za pätu/koncovku dosky s troma finami…ak pôjdete na Královú alebo iný rybník u nás nasadíte si tam zadnu časť stavanú na freeride s dlhou finou ,širokou pätou a plochým rockerom. Vyzerá to ako úplne scifi, ktoré sa ale budúcim rokom stane realitou! Škoda že nemáme presnejšie detaily o spájaní spomínaných koncoviek na doske, akú bude mať litráž, cenu…ako to celé bude fungovať.

Necháme sa prekvapiť.

Takéto pokusy na trhu sa už objavili v 80tich ale aj v 90tich rokoch. Skúsila to priniesť spoločnosť MISTRAL s projektom Challenge flex ,ktorý sa na trhu neujal. Pozriet si fotky ako to vyzeralo, možno to niekto z vás aj jazdil :)…

Čo si myslíte o takejto vecičke? Skončí to tak ako sťažne delené na tri časti od značky NS? alebo neštastné riešenie SLOT box – upevnenie fin na surfe ako na surfovej doske?

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu