Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Foto

Samovražda alebo hrdinstvo? Skočí Murphy z útesu nad Kapským mestom?

Do redakcii sa nám dostali správy a pripravovanom zoskoku Mareka Murphyho Zacha, kt. to chce skočiť priamo z útesu Lions Head nad Kapským mestom v Južnej Afrike kde sa práve nachádza. Po jeho šialených zoskokoch ako napríklad z útesu pri La Parede na Furteventure...pozri video. , či zimných letoch bude toto asi najväčšie šialenstvo čo vymyslel.

Už len jedna otázka skočí to, alebo nie?

Sám na svojom facebook profile prosí o dodanie presneho padáka s ktorým to chce skúsiť. Citujeme Murphyho:

"...i need ozone C4 15m for this cliff project Capetown lions Head :) i have one place 670mnm fliing over the town and landing on the beach..."

dokonca aj v polštine :)...

"...UWAGA HELP kdo ma 15 C4 ozone do wypoziczienia na muj cliff project III. potrzebuje go dostacz do warszawy jovitravel dziszaj ziebym go mial na poniedzialek w Cape town :) ..."

Surfmagazin

Do redakcii sa nám dostali správy a pripravovanom zoskoku Mareka Murphyho Zacha, kt. to chce skočiť priamo z útesu Lions Head nad Kapským mestom v Južnej Afrike kde sa práve nachádza. Po jeho šialených zoskokoch ako napríklad z útesu pri La Parede na Furteventure…pozri video. , či zimných letoch bude toto asi najväčšie šialenstvo čo vymyslel.

Už len jedna otázka skočí to, alebo nie?

Sám na svojom facebook profile prosí o dodanie presneho padáka s ktorým to chce skúsiť. Citujeme Murphyho:

„…i need ozone C4 15m for this cliff project Capetown lions Head 🙂 i have one place 670mnm fliing over the town and landing on the beach…“

dokonca aj v polštine :)…

„…UWAGA HELP kdo ma 15 C4 ozone do wypoziczienia na muj cliff project III. potrzebuje go dostacz do warszawy jovitravel dziszaj ziebym go mial na poniedzialek w Cape town 🙂 …“

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu