Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!

Časopis

Windsurfer a Kitesurfer sú dva časopisy v jednom. Z jednej strany čitateľ nájde všetko o windsurfingu, keď časopis otočí tak nájde 60 extra strán o kitesurfingu. Kitesurfing je rýchlo rastúci vodný šport, ktorý má v našich krajoch vďaka množstvu  vodných plôch vynikajúce podmienky. 

Časopis Windsurfer/Kitesurfer je jediný časopis na Slovensku a v Česku so surfovou tematikou. Celý je rozdelený na štyri tematické bloky, každý z nich sa venuje jednej oblasti vodných športov: windsurfingu, kitesurfingu, surfingu a wakeboardingu. Na 130 stranách prináša tipy na cestovanie, návody na zvládanie trikov, profily a rozhovory, ale aj lifestylové a fashion rubriky. Časopis si pravidelne objednáva a kupuje veľmi lojálna skupina bonitných prívržencov tohto športu, ktorí doň neustále investujú.

Distribúcia

Hypermarkety Tesco, čerpacie stanice Slovnaft a Agip, novinové stánky, predajne tlače, kníhkupectvá Panta Rhei, predplatitelia, surfové obchody, výstavy, festivaly a surfové, windsurfové, kitesurfové a wakeové akcie..

Obsah 

Časopis prináša najnovšie informácie zo sveta vodných športov windsurfingu, kitesurfingu, surfingu a wakeboardingu. Predstavujeme najlepšie windsurfingové a kitesurfingové revíry na Slovensku, v Česku a vo svete. Začiatočníci tu nájdu informácie o prvých krokoch na doske. O domácich a zahraničných hviezdach športu sa čitatelia dozvedia v časti Profil a Interview. V sekciách Surfmobil a Hitech odporúčame najlepšie hračky zo sveta áut a techniky.

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu