Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Lifestyle

Nadupaný festival Life na brnenskom výstavišti pre aktívnych ľudí!

Na brnenskom výstavišti bude od 10. do 12. novembra festival pre návštevníkov pripravených desať hál plných športu, tanca a zábavy! Na svoje si prídu rodiny, športovci, tanečníci, fanúšikovia youtuberov alebo počítačoví hráči.

Surfmagazin

Niektoré programy trvajú celé tri dni, na iné by si mali návštevníci nájsť termín. Najväčšiu koncentráciu lákadiel ponúka sobota.

www.festivallife.cz

Family Hall – aktivity pre celú rodinu

Tradičné a netradičné športy si budú môcť vyskúšať návštevníci vo Family Hall v pavilóne G2. Zahráte sa napríklad badminton, basketbal, florbal, stolný tenis alebo volejbal. K dispozícii bude aj trenažér jazdy na motorke a špeciálnou atrakciou budú štyri nafukovacie gule, ktoré môžete poznať z televíznej show Drtivá porážka. Celá zóna vznikla v spolupráci s mestom Brno a Juhomoravským krajom.

Máte radi adrenalín? Skúste extrémne športy

V pavilóne A1 nájdete Meatfly Freestyle Arénu, v pavilóne G1 na vás potom čaká 5. ročník pretekov u MERCEDES-BENZ GRAND BMX 2017 o titul Majstra ČR vo Freestyle BMX PARKU. Uskutočnia sa aj biketrialové Halové majstrovstvá Európy 2017 a 9. preteky seriálu MČR, PČR a Pohára ČMF.

Lanové aktivity pre milovníkov výšok

Pavilón V poskytne mnoho aktivít pre fanúšikov lezenia. Medzi najväčšie lákadlá bude tradične patriť lanovka a lezecká stena pre deti a dospelých. Súčasťou pavilónu bude boulderingová stena, kde prebehne mnoho súťaží. Navštíviť môžete aj lezecký areál imitujúci zimné lezenie v ľade.

Fitness a zdravý životní styl

Dočkáte sa aj témy chudnutia a zdravého životného štýlu. Zacvičíte si vo veľkej kondičnej zóne AC Fitness, vyskúšate si cvičenia s vlastnou váhou či spinning. Pripravené budú aj workshopy so skúsenými trenérmi, ktorý vám ukážu správnu techniku prevádzania cvikov.

Okolo sveta

Nabitý je aj program 10. ročníku festivalu Okolo sveta. Od zaujímavých cestovateľov sa dozviete všetko o krajinách každého kontinentu, pozriete sa na snímky z nedostupných miest sveta. Hlavná časť programu prebehne 11. – 12. novembra v Kongresovom centre brnenského výstavišťa. Viac informacií na www.kolemsveta.cz

Majstrovstvá ČR v počítačových a mobilných hrách

Nejväčším lákadlom celého programu budú najmä dva najhranejšie počítačové tituly súčasnosti – Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Bojovať o titul najlepšieho českého PC hráča sa bude v pavilóne B. Uskutečnia sa aj Vodafone Majstrovstvá ČR v mobilných hrách. Na nich sa stretnú majstri v hrách Hearthstone a Clash Royale.

You2ber Life!

Youtuberi sa vrátia na brnenské výstavište v sobotu 11. novembra do pavilónu C. Pripravený je bohatý program a samozrejme aj autogramiáda, takže fanúšikovia môžu získať podpis alebo si spraviť selfie. Pozývame všetkých priaznivcov House, Pedra, Fattyho, Makyny, Anny Šulc a ďalších. Pozor, lístky sa na youtuberský program kupujú zvlášť!

Flash mob se Simonou Krainovou, Leošem Marešem a Ondřejem Sokolem

V sobotu sa bude už tradične prekonávať tanečný rekord v počte ľudí tancujúcich rovnakú choreografiu na jednom mieste. Tento rok sa na pódiu predvedie aj hviezdna žena. Šarmantná Simona Krainová opráši tanečné znalosti, ktoré získala v slovenskej súťaži Let’s Dance, a určite predvedie skvelý výkon. Doplní ju Ondřej Sokol a vo svojom Ferrari príde aj Leoš Mareš.

AGROTEC Life! RALLY SHOW

Okolie pavilónu Z bude patriť silným motorom. Opäť sa môžete tešiť na hlavné preteky, ale aj jazdy zručnosti či preteky veteránov. Autá si tiež budete môcť pozrieť v depe.

Life! STYLE – vše pre modernú ženu

Dámy, zoznámte sa s aktuálnymi trendmi v líčení a obliekaní. Zavítajte do pavilónu A2 na nový projekt Life! STYLE. Tešia sa na vás profesionálni stylisti a vizážisti. Navyše si nakúpite zdravé a chutné potraviny.

Vendula Svobodová-Pizingerová vyskúša zlaňovanie

Športová časť festivalu je známa ako SPORT Life! a tradične ju zahajuje osobnosť zo šoubiznisu alebo politiky. Päťdesiatmetrový zostup na lane si tento rok skúsi Vendula Svobodová. Tá sa v súčasnosti premenila na zdatnú športovkyňu a fyzicky náročné a adrenalínové aktivity priamo vyhľadáva.

AGROTEC Life! Rally Show

Okolie pavilónu Z bude patrit silným motorom. Ich priaznivci sa môžu opäť tešiť na hlavné preteky, ale aj jazdu zručnosti či preteky veteránov. Autá si záujemci budú môcť pozrieť aj v depe.

Zájdite večer na párty!

Zábava na výstavišti nekončí ani po skončení veľtrhu. V piatok a sobotu sú pre vás pripravené hneď dve párty. Techno akcia PRIGL HALL vás roztancuje v piatok. V sobotu si potom na svoje prídu priaznivci HIP HOPu. Ujsť by ste si nemali ani DANCE Life! Movie Carneval Party, ktorá sa po druhýkrát vracia do pavilónu E – vstup iba v maske!

Vydavateľstvo Sportmedia Vás pozýva do Biker chill out zóny, kde nájdete ZADARMO časopisy Biker, Cyklistika a Windsurfer/Kitesurfer alebo si zajazdiť na Surf Rodeu.

Viac info: www.festivallife.cz

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu