Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Lifestyle

Canon Fotosúťaž 2015

Súťaž o najlepšiu windsurfovú, kitesurfovú, wakeovú alebo surfovú fotku.

Surfmagazin

7.ročník súťaže o najlepšiu „any“ surf amatérsku fotografiu pod záštitou časopisu Windsurfe / Kitesurfer a spoločnosti Canon bola spustená a potrvá až do 15.1.2016. Fotografie bude hodnotiť odborná porota zložená z profesionálnych fotografov a surferov. Vo februári 2016 sa uskutoční vernisáž 12-ich finálových fotiek a víťazné budú uverejnené v časopise Windsurfer / Kitesurfer 1/2016. Pre víťazov je pripravených aj niekoľko atraktívnych cien a hlavná cena je digitálna zrkadlovka Canon!!

Okrem spomínanej poroty hodnotí aj široká verejnosť cez facebook. Víťazí fotka ohodnotená najväčším počtom likov. Spomedzi hlasujúcich bude vylosovaný výherca predplatného časopisu WS/KS a ďalších drobných cien.

V dobe trvania môže každý zúčastnený nahrať maximálne 3 fotografie. Pred nahratím je nutné sa registrovať na webe surfmagazin.sk. Zaslaním fotky do súťaže dáva autor alebo rider vydavateľstvu Sportmedia, s.r.o. neobmedzené právo uverejniť fotky na weboch, v časopisoch a na výstave fotografií a zároveň vyhlasuje, že je vlastníkom autorských práv k zaslanej fotografií.

Po nahratí fotky nie je možná následná editácia. /// Nafoť, uprav a pošli nám aj ty svoje najlepšie surfové fotografie a hraj o atraktívne ceny, ktoré rozdáme na vernisáži v Bratislave. Upload tu!

Pre inšpiráciu výherné fotografie z minulého ročníka. 🙂 Tešíme sa teda aj na tie tvoje.. 😉

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu