Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Foto

Druhé číslo časopisu je v obchodoch!

Už tento týždeň sa vo vašich schránkach a v trafikách objaví druhé tohtoročné číslo časpopisu KITESURFER. Oplatí sa v ňom zalistovať? Posúdte sami:

Surfmagazin

Aj druhé tohtoročné číslo je preplnené zaujímavými článkami z omova aj zahraničia. Hlavná téma sa zaoberá otázkou, ako je možné zarobiť si kiteboardingom. Spýtali sme sa nato ľudí z „fachu“, konkrétke PRO kiterky Pauli Novotnej, majiteľa kite školy Lukáša Vogeltanza a zakladateľov značky FUTURE kiteboarding:

Aby sme sa v redakcii nenudili a taktiež aby naše stránky hýrili ženskou elegnciou, na rozhovor sme si zavolali „bývalú“ modelku a súčasnú PRO kiterku Dioneiu Vieiru:

Dalej sme sa zoznámili s posilou československého kiteboardingu – Lukášom Stanekom! Dáte mu šancu?

Ivo Sedlák nám v článku „KITE HACKS“ prezradí svoje tajné tipy, ako sa popasovať s krízovými situáciami a ako si jednoduchými trikmi uľahčiť kiteboardovačku:

To samozrejme nieje všetko! Okrem noviniek a pikantných fotiek sa na stránkach objaví rakúsky rider Stefan Spiessberger, tipy na cestu do Karibiku a Portugalska, testy freeride kitov a dosiek, tricktipy a všetko ostatné, čo do poriadneho kite časáku na pláž patrí! Novinkou je rubrika venovaná našim čítatelom, ktorí nám poslali fotky a príbehy z ich ciest po svete. Prajem príjemné leto a vidíme sa na stránkach časopisu,

Laci Kobulský

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu