Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Sup & Surf

Windsurfer 4/2013 v predaji už tento týždeň!

Čas letí ako blázon a ďalšie leto je za nami. Posledný tohtoročný Windsurfer čerstvo vyšiel z tlače a o pár dní ho nájdete vo svojom surf shope, v novinovom stánku či priamo vo svojej  schránke.

Tu je malá ochutnávka toho, čo nájdete vo vnútri:

Surfmagazin

Správa, ktorá v lete asi najviac otriasla svetom windsurfingu bola tá o smrti André Paskowského. Bol to veľký človek, ktorý za svoj krátky život dosiahol toho tak veľa ako len málokto z nás. Viac sa dočítate na strane 14.

 

Ďalším míľnikom tohto leta určite bola druhá misia Red Bull Storm Chase v Tasmánii, kde sme mohli vidieť asi najextrémnejší windsurfing v histórii. Foto repot na strane 36.

 

V rozhovore sme vyspovedali mladú nádejnú windsurfistku z Holandska Arrianne Aukes, ktorá dobýja svetový pohár vo všetkých disciplínach svetového poháru PWA.

 

O tom že Kanada nie je len o hokeji, javorovom sirupe a snehu vás presvedčí report od Philipa Soltysiaka.

 

Viete aký je rozdiel medzi freeride a freerace finou? Dozviete sa na strane 50.

Známi dvaja pražský pařmeni Pavel Sládek a.k.a. Kozzy Boy a Honza Petrou a.k.a. Hanz zbalili svoje fidlátka vybrali sa do Oregonu prežiť svoj americký sen. Čítajte exkluzívny report aj s profilmi!

 

Vďaka spolupráci s časopisom Snow mag sa nám dostal do rúk článok o lavíne, v ktorej zahynul najlepší český windsurfista a hlavne úžasný človek Onřej Erban alias Erbi. V článku nájdete detailne rozobrané prečo medzi nami už Erbi nie je. Nech je to výstrahou nám všetkým, že aj malá lavína môže zabíjať…

 

Úspešný druhý ročník SUP maratónu Bratislavou prebehol tento rok bez problémov s plavebnou správou a za skvelého počasia. Report na strane 76.

Ďalej v časopise nájdete popisy spotov na Tenerife od „lokála“ Marina Ovsíka alias Owesa. Taktiež aj popisy obľúbených spotov na Rujáne od Jindru Drahoša, či nový spot pod Tatrami – Batizovce. Simon Bornhoft vám tak ako v každom čísle dá veľa skvelých tipov ako vylepšiť svoju jazdu na windsurfe. 

Páči sa vám nový Windsurfer? Chcete si ho nájsť priamo v schránke? Pre predplatiteľov máme darček ako každý rok – nástenný kalendár na rok 2014! 

8 vydaní časopisu Windsurfer + nástenný kalendár 2014 a 2015 len 21,50 €

8 vydání časopisu Windsurfer + nástenný kalendéř 2014 a 2015 jen 648 Kč

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu