Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Sup & Surf

WEENDY – aplikácia nielen pre windsurfistov!

Prinášame ďalší tip na aplikáciu pre windsurfistov, kitesurfistov a surfistov!

WEENDY je aplikácia, ktorá spája vlastnosti sociálnych sietí s predpoveďami počasia. Odteraz budete mať tie najdôležitejšie informácie o windsurf/kitesurf/surf spote priamo od lokálov vo svojom smartfóne!

Surfmagazin

Weendy sa odlišuje od štandardných modulov predpovede počasia. Weendy sa zameriava na silu ľudskej skúsenosti a spája ľudí, ktorí vedia, s tými, ktorí chcú vedieť. Ak hľadáte informácie o novom spote, najspoľahlivejší sú predsa vždy lokáli, no nie?

Weendy je nadizajnovaná na to, aby sa na jednej platforme stretli a vymieňali si informácie windsurfisti, kitesurfisti, surferi a ďalší športovci závislí od vĺn a vetra. Vďaka tejto idei vznikla prvá sociálna sieť zameraná na predpoveď počasia, ktorú vytvárajú ľudia. Vďaka postovaniu fotiek, videí a reportov, komentov, tipov a rád vzniká databáza praktických informácií o daných spotoch od ľudí, ktorí ich reálne jazdia.

Najnovšia verzia aplikácie obsahuje funkcie zodpovedajúce najnovším trendom, ako je postovanie, kam sa chystáte jazdiť, schopnosť vidieť, kde sa nachádzajú vaši priatelia, a počas svojich ciest sa môžete jednoducho nakontaktovať na komunitu lokálov. V novej verzii nájdete aj možnosť vyhľadávania na základe hashtagov, profily profi jazdcov, filtrovanie na základe aktivity (wind, kite, wave, snow) a možnosť prepojiť aplikáciu s Facebookom.

Weendy funguje na iOS a Android a je zadarmo.

Viac info a link na stiahnutie nájdete tu.

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu