Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Sup & Surf

Bola pokorená 100 stopová vlna?

V pondelok bol jednoznačne v Portugalsku big day. Do Nazaré dorazili vlny gigantických rozmerov. Garrett McNamara, ktorý na tomto mieste pokoril v roku 2011 vtedy ohlásenú 90 stopovú vlnu (ktorá bola neskôr oficiálne odhadnutá na 77,76 stôp / 24 metrov) a vytvoril svetový rekord, bol samozrejme na mieste a pokoril vlnu, ktorá sa odhaduje na úctyhodných 100 stôp (30,5 metrov).

Máme tu niekoľko klipov z pondelkovej big wave session. Či Garret pokoril svoj svetový rekord z roku 2011, ešte nie je známe (aj keď to tak určite vyzerá). Mala táto vlna odhadovaných 100 stôp? Posúďte sami...

Surfmagazin

Gigantické vlny sú výzvou pre každého vlnového fanatika..Garrett McNamara patrí medzi najznámejších fanatikov na svete..

Ak ste si dali predsavzatie do nového roku, že to niekedy skúsite, skúste si pozrieť čo robiť ked sa veci vyvinú trochu inak ako by ste chceli a čo Vás čaká a neminie!

Peter Mel je ostrieľaný BIGWAVE surfista a víťaz Mavericks Invitational eventu..Aj on už pocítil, čo obnáša pád do megavlny.. Pár rád čo robiť a prežiť!

 

 

 

 

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu