Surfmagazin

WIND&KITE OKULIARE MEATFLY ZADARMO K DVOJROČNÉMU PREDPLATNÉMU WINDSURFER/KITESURFER IBA ZA 29,90€!
Windsurf

Windsurfer 3/17 je vonku koncom tohto týždňa!

Najnovšie číslo vášho magazínu WINDSURFER 3,17 je už na ceste k vám, v predaji bude od 20.7.2017.

Máme tu pre vás opäť stručný prehľad na čo sa môžete tešiť.

Surfmagazin

Naučte sa vyššie skákať – rovné vysoké skoky si môžete užívať aj v našich podmienkach. Samozrejme nehovoríme o trojmetrových poletoch, ktoré zažijete na svetových vlnových spotoch. Pekne sa odraziť dá aj na našich rybnikárskych oraniskách. Prečítajte si ako na to.

V Škole Simona Bornhofta sa dozviete, čo je to postoj bojovníka a akú dôležitú úlohu zohráva pri windsurfingu.

V rubrike Tricktionary vám prezradíme ako konečne zvládnete sklzovú halzu, ktorá trápi viacerých jazdcov.

Leto je v plnom prúde, preto sme sa rozhodli spraviť pre vás prehľad piatich najlepších veterných gréckych ostrovov. V našom spot guide sa dozviete, kam sa oplatí vyraziť.

Čo myslíte, majú naši windsurfisti šancu na medzinárodných pretekoch? Oplatí sa na nich zúčastniť? Odpoveď nájdete v reporte z dvoch veľkých medzinárodných pretekov. Na jednom z nich skončil mladý Petr Čech na skvelom 6. mieste.

Max Matissek je profesionálny rakúsky windsurfista s dušou umelca. Robí zaujímavé projekty, ktorými zviditeľňuje windsurfing širokej verejnosti. Pozrite sa na jeho unikátny projekt windsurfingu v bazéne na streche výškovej budovy.

Je paddleboarding fenoménom ako bol windsurfing v 80. rokoch minulého storočia? Priláka opäť davy ľudí na vodu? Odpoveď na tieto otázky nám ponúkol Sylvain Demercastel. Spýtali sme sa aj zástupcov našich najväčších obchodov.

V SUP sekcii si prečítate reportáž od Honzu Rotta, ktorý sa tentokrát vydal s paddleboardom na slovenský Hornád.

V Bratislave sa rodí silná paddleboarding scéna. Dôkazom je aj úspešný nultý ročník Bratislava SUP race, ktorý sa konal na jazere Draždiak.

Chcete sa naučiť surfovať? Máme pre vás skvelý tip. Vyrazte do Španielska za Matějom Novákom, ktorý tu vyučuje a zároveň ponúka ubytovanie v nádhernej vile.

Vaše komentáre

NOVÝ ČASOPIS

WINDSURFER & KITESURFER Objednať
Predplatné časopisu Biker

Surfmagazin na facebooku

Zavrieť reklamu